ARMAS LABADA 5*

КЕМЕР, АНТАЛИЈА

ext-01-web

ARMAS LABADA 5*


Промотивна цена до

 

 31.05.2018

 


 📆 21.06.2018 …. ( 🕛 7 дена) … 💰 539
 📆 24.06.2018 …. ( 🕛 7 дена) … 💰 539€
 📆 28.06.2018 …. ( 🕛 7 дена) … 💰 539€
 📆 01.07.2018 …. ( 🕛 7 дена) … 💰 539€
 📆 19.08.2018 …. ( 🕛 7 дена) … 💰 547€
 📆 23.08.2018 …. 🕛 7 дена) … 💰 539€

 


Резервации и информации на тел:

 02 / 3217-410
 02 / 3222-499
📱 076 / 206-678

 


 

e-mail:
📧 aviokarti@generalturist.mk
📧 ticketing1@generalturist.mk

 

Category: Tag:

Product Description

ЛОКАЦИЈА

Хотелот се наоѓа во Камјува, на 5 км од Кемер и 60 км оддалеченост од Аеродром.

 


 

СМЕСТУВАЊЕ

Пријава: 14:00 h – Одјава: 12:00 h.
Располага со вкупно 186 соби. Сите имаат свој балкон и се соодветно опремени во модерен стил. Достапни се повеќе типови за разни формации на фамилии.


 

УСЛУГИ


ULTRA ALL INCLUSIVE

Главниот ресторан ги служи главните оброци врз база на шведска маса со интернационална и традиционална кујна. Баровите Ви ги нудат сите локални и добар дел увозни алкохолни и безалкохолни пијалоци. Мали оброци, благо, чаеви и кафиња се бесплатни. Можете да вечерате по мени во а ла карт ресторан, неопходна е само резервација. Свежо цедените сокови, пијалоците во диско, енергетските пијалоци и увозните согласно концептот се наплаќаат.


ПЛАЖА И БАЗЕН

Приватната плажа се наоѓа на 150 метри оддалеченост од хотелот. Располага со бесплатни чадори, лежалки и крпи за на плажа. Хотелот има одвоени базени за деца и возрасни.


СПОРТ И ЗАБАВА

Караоке, пикадо, друштвени натпревари, шоуа и анимации во текот на целиот ден, музика во живо, фитнес центар, спа центар, игри на плажа, игри во базен, мини клуб, игралиште, забава за најмалите.


СПА ЦЕНТАР

Нуди сауна, третмани за лице и тело, повеќе типови масажи и третмани за убавина.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ARMAS LABADA 5*”

Понеделник – Петок: 09-17ч.

Сабота: 09-14ч.

 

Bul. Kliment Ohridski, 60, Skopje

+389 2 3217-410
+389 2 3222-499
info@generalturist.mk
 
WhatsApp +389 76 206 678
Viber +389 76 206 678

Facebook, white
Instagram, white
LinkedIn

© generalturist.mk | 2018