Хотел GOLDEN BEACH 3*

МЕТАМОРФОЗИС, ГРЦИЈА

pool-07.00nearby-01DCIM100MEDIADJI_0105.JPG

GOLDEN BEACH 3*


 

🏨🏨🏨 Хотел „GOLDEN BEACH” 3* 🏨🏨🏨


🇬🇷
 #Метаморфозис#Халкидики – #Грција 🇬🇷

 

[Се Влкучено Лајт – All Inclusive Light]

 

📆 24.06-01.07 во    Стандард соба  349 € по лице
📆 01.07-08.07 во    Стандард соба  379 € по лице
📆 08.07-15.07 во    Стандард соба  439 € по лице
📆 15.07-22.07 во    Стандард соба  479 € по лице
📆 22.07-29.07 во    Стандард соба  479 € по лице
📆 29.07-05.08 во   Стандард соба  479 € по лице
📆 05.08-12.08 во    Стандард соба  479 € по лице
📆 12.08-19.08 во    Стандард соба  479 € по лице
📆 19.08-26.08 во    Стандард соба  449 € по лице
📆 26.08-02.09 во    Стандард соба  389 € по лице
📆 02.09-09.09 во    Стандард соба  339 € по лице
📆 09.09-16.09 во    Стандард соба  279 € по лице
📆 16.09-23.09 во    Стандард соба  229 € по лице

 


Резервации и информации на тел:

 02 / 3217-410
 02 / 3222-499
📱 076 / 206-678

 


 

e-mail:
📧 aviokarti@generalturist.mk
📧 ticketing1@generalturist.mk

Category: Tag:

Product Description

🏨 Хотелот Голден Бич е лоциран на 20 метри од 🏖 плажа во Метаморфозис. 🏨 Хотелот располага со 45 соби: 1/3 со   брачен кревет + нормално легло. Собите се опремени со 🆒 клима уред (вклучен во цената), 📺 сат. ТВ и сопствена 🚿 бања. Собите имаат прекрасен поглед кон 🏖 плажата и  🌊морето. 🏨 Хотелот се наоѓа во област со борова шума и претставува одлична комбинација за релаксирање и одмор. Во склоп на хотелот има и базен кој е бесплатен за користење од страна на гостите. 1/2+1 EKO собите се наоѓаат на приземје, 1/2+1 стандард на прв, втор, трет и четврти спрат, додека FAMILY собите на втор спрат.. 📶 WiFi интернет – вклучен во цена.

 

Се Вклучено Лајт – All Inclusive Light :
Појадок, шведска маса
Ручек, избор од две главни јадења
Вечера, шведска маса
Локални алхохолни и безалхохолни пијалоци: од 12.00-17:30 и од 19:00-21:00

 

 НAПОМЕНА:

 

Цените се дадени по лице и се однесуваат за услуга Се Вклучено Лајт – All Inclusive Light за број на ноќевања дадени во табелата.
Прво 👦 дете од 0 до 13,99 г. со 👨👩 двајца возрасни на редовно легло – БЕСПЛАТНО
Второ 👦 дете 0 до 4.99 г. со двајца возрасни без легло – 🆓 БЕСПЛАТНО
Второ 👦 дете 5 до 7.99 г. со двајца возрасни без легло – плаќа 10 ЕВРА на ден
Прво 👦 дете од 14-15,99 г. со 👨👩 двајца возрасни на редовно легло плаќаа 30% од цената во табелата.
Трето 👨👩 возрасно лице на редовно легло плаќа 50% од цената во табелата
Во цената на аранжманите вклучено е користењето на 🆒 клима уредот
Бесплатно користење на 📶 Wi-Fi интернет во склоп на 🏨 хотелот
Сместување во собите е после 14 часот по локално време, а напуштање на  собите е до 10 часот по локално време.
Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1 € = 62 денари.

 

Цената на 🚐 превозот на релација Скопје – Халкидики – Скопје изнесува:
• 👨👩 возрасни:💰 35 €
• 👧👶👦 деца од 2 до 12 години: 💰20 €
• 👧👶👦 деца до 2 години: 🆓 БЕСПЛАТНО (не користи седиште)

 

ДОПЛАТА НА ТУРИСТИЧКА ТАКСА ОД 1,5ЕУР НА ДЕН ПО СОБА ДИРЕКТНО НА РЕЦЕПЦИЈА ВО ХОТЕЛОТ 

 


 

ЛОКАЦИЈА

 

Хотел „GOLDEN BEACH” 3*

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “GOLDEN BEACH 3*”

Понеделник – Петок: 09-17ч.

Сабота: 09-14ч.

 

Bul. Kliment Ohridski, 60, Skopje

+389 2 3217-410
+389 2 3222-499
info@generalturist.mk
 
WhatsApp +389 76 206 678
Viber +389 76 206 678

Facebook, white
Instagram, white
LinkedIn

© generalturist.mk | 2018