PERRE LA MER HOTEL 5*

КЕМЕР, АНТАЛИЈА

view-01.01

PERRE LA MER HOTEL 5*

 PERRE LA MER HOTEL 5*

 

[Ultra All Inclusive – Ултра Се Вклучено]

 

🇹🇷🇹🇷🇹🇷  #Кемер ️ , #Анталија 🇹🇷🇹🇷🇹🇷

 

Акција до  30.06.2018

 

 📆 27.06.2018 – ( 🕛 7 дена) …цена по лице во тотал 💰540 €
 📆 01.07.2018 – ( 🕛 7 дена) …цена по лице во тотал 💰540 €
 📆 04.07.2018 – ( 🕛 7 дена) …цена по лице во тотал 💰555 €
 📆 08.07.2018 – ( 🕛 7 дена) …цена по лице во тотал 💰612 €

 

*местата се ограничени

 

Цените се изразени во евра,

плаќањето е задолжително во денарска против вредност по курс

1 EUR = 62 ден.


Резервации и информации на тел:
 02 / 3217-410
 02 / 3222-499
📱 076 / 206-678


e-mail:
📧 aviokarti@generalturist.mk
📧 ticketing1@generalturist.mk

 


 

Category: Tag:

Product Description


ЛОКАЦИЈА

 

Хотелот има атрактивна локација покрај море и е лоциран на 6 км од центарот на Кемер и 46 км од Аеродромот на Анталија.

 

 

СМЕСТУВАЊЕ

 

Check-in:   Од 14:00 hours

Check-out:  До 12:00 hours

 

Модерни и чисти соби, комплетно опремени. Достапни се во повеќе типови: стандардни со поглед на копно или на море, големи соби и фамилијарни соби.

 

УСЛУГА

 

УЛТРА СЕ ВКЛУЧЕНО - ULTRA ALL INCLUSIVE

Главниот ресторан служи појадок, доцен појадок, ручек, вечера и доцна закуска врз база на шведска маса со интернационална и турска храна. За време на престојот можете еднаш да користите и бесплатен а ла карт ресторан. Локалните и интернационалните алкохолни и безалкохолни пијалоци се бесплатни во лоби барот од 10 часот наутро до полноќ. Палачинките, закуските, колачите и кафињата се исто така вклучени.

ХРАНА И ПИЈАЛОЦИ

07.00-10.00 Појадок
10.00-11.00 Доцен појадок
12.30-14.00 Ручек
12.00-16.00 Закуски и оброци
19.00-21.00 Вечера
10.00-00.00 Лоби бар

 

Мини барот во соба се дополнува секој ден со вода и сокови бесплатно.

А ЛА КАРТ РЕСТОРАНИ

Бесплатна услуга еднаш во 7 дена. Достапни се рибен и турски ресторан.

ПЛАЖА И БАЗЕН

Приватната плажа е веднаш пред хотелот, долга 150 метри со песок и чакал и приватни, бесплатни чадори, лежалки и крпи за на плажа. На располагање ви е и бар на плажа за освежување. Достапни се и 2 базени на отворено и 2 тобогани.

СПОРТ И ЗАБАВА

Спа центар, фитнес центар, целодневна анимација, вечерни шоуа, тобогани, игри на плажа, игри во базен, спортски активности, мини клуб за деца отворен меѓу 10-12 часот и 14-17 часот.

СПА ЦЕНТАР

Спа центарот располага со базен на затворено, сауна, Турска бања, соби за масажа, Џакузи и парна бања.

БЕСПЛАТНО

Целодневна анимација, турски ноќи, игри во базен, музика во живо, игри на плажа, турска бања, сауна, парна бања, диско, фитнес центар, пикадо, тениско игралиште.

СО ДОПЛАТА

Масажи, тениска опрема, моторни спортови на вода, билијард, бебиситер.

 

ВИДЕО

 

 

 

ФОТОГРАФИИ

 

МАПА

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “PERRE LA MER HOTEL 5*”

Понеделник – Петок: 09-17ч.

Сабота: 09-14ч.

 

Bul. Kliment Ohridski, 60, Skopje

+389 2 3217-410
+389 2 3222-499
info@generalturist.mk
 
WhatsApp +389 76 206 678
Viber +389 76 206 678

Facebook, white
Instagram, white
LinkedIn

© generalturist.mk | 2018