SIRIUS DELUXE HOTEL 5*

АЛАНИЈА, АНТАЛИЈА

ext-01

SIRIUS DELUXE HOTEL 5*

 SIRIUS DELUXE HOTEL 5*

 

[Ultra All Inclusive – Ултра Се Вклучено]

 

🇹🇷🇹🇷🇹🇷  #Аланија ️ , #Анталија 🇹🇷🇹🇷🇹🇷

 

Акција до  22.06.2018

 

 📆 27.06.2018 – ( 🕛 7 дена) …цена по лице во тотал 💰673 €
 📆 01.07.2018 – ( 🕛 7 дена) …цена по лице во тотал 💰673 €
 📆 04.07.2018 – ( 🕛 7 дена) …цена по лице во тотал 💰673 €
 📆 08.07.2018 – ( 🕛 7 дена) …цена по лице во тотал 💰673 €
 📆 11.07.2018 – ( 🕛 7 дена) …цена по лице во тотал 💰682 €
 📆 15.07.2018 – ( 🕛 7 дена) …цена по лице во тотал 💰721 €

 

*местата се ограничени

 

Цените се изразени во евра,

плаќањето е задолжително во денарска против вредност по курс

1 EUR = 62 ден.


Резервации и информации на тел:
 02 / 3217-410
 02 / 3222-499
📱 076 / 206-678


e-mail:
📧 aviokarti@generalturist.mk
📧 ticketing1@generalturist.mk

 


 

Category: Tag:

Product Description


ЛОКАЦИЈА

 

Сириус Делукс е луксузен хотел со 5 ѕвезди, лоциран на 20 км оддалеченост од градскиот центар и 94 км од Аеродром.

 

 

СМЕСТУВАЊЕ

 

Check-in:   Од 14:00 hours

Check-out:  До 12:00 hours

 

Неверојатно убави, модерни и комплетно опремени соби. Достапни се повеќе типови со поглед на копно или на море.

 

УСЛУГА

 

УЛТРА СЕ ВКЛУЧЕНО - ULTRA ALL INCLUSIVE

Главниот ресторан служи разни концепти за главни оброци и 3 барови обезбедуваат бесплатни локални и увезени алкохолни и безалкохолни пијалаци. Слаткарницата е отворена за слатки и колачи, плажа бар и базен бар се исто така достапни. 2 а ла карт ресторани можат да служат вечера по мени само за вас.

ХРАНА И ПИЈАЛОЦИ

07.00 – 10.00 Појадок
10.00 – 11.00 Доцен појадок
12.30 – 14.00 Ручек
19.00 – 21.00 Вечера
14.00 – 16.00 Сладоледи
23.00 – 03.00 Диско бар
10.00 – 16.00 Бар на базен
19.30 – 21.00 А ла карт ресторани
23.00 – 06.00 Доцна вечера

А ЛА КАРТ РЕСТОРАНИ

Бесплатна услуга еднаш за време на престој. На располагање се турски и италијански ресторан.

ПЛАЖА И БАЗЕН

Плажата е на 2 минути, нуди приватни лежалки, чадори и крпи за плажа. Главен базен, детски базен и затворен базен се на располагање.

СПОРТ И ЗАБАВА

Спа центар, фитнес центар, кино, кошарка, фудбал, игри на плажа, игри во базен, целодневна анимација, мини клуб, аквапарк, тенис.

СПА ЦЕНТАР

Луксузно Спа кое нуди професионални третмани за убавина, програми и масажи. Има турска бања, сауна, парна бања, терапевска соба и посебен фитнес центар.

БЕСПЛАТНО

Базени, бар на плажа, интернет насекаде, сауна, базен на затворено, мини клуб, фитнес центар, парна бања, степ аеробик, анимации, пинг понг, пикадо, тобогани.

СО ДОПЛАТА

Билијард, Џакузи, масажи, третмани за убавина, фризер, фото сервис, бебиситер, перална, хемиско чистење.

 

ВИДЕО

 

 

 

ФОТОГРАФИИ

 

МАПА

 

Additional Information

Град

Аланија, Анталија

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SIRIUS DELUXE HOTEL 5*”

Понеделник – Петок: 09-17ч.

Сабота: 09-14ч.

 

Bul. Kliment Ohridski, 60, Skopje

+389 2 3217-410
+389 2 3222-499
info@generalturist.mk
 
WhatsApp +389 76 206 678
Viber +389 76 206 678

Facebook, white
Instagram, white
LinkedIn

© generalturist.mk | 2018