TUI MAGIC LIFE MASMAVI 5*

БЕЛЕК, АНТАЛИЈА

ext-08ext-pool-01ext-07

TUI MAGIC LIFE MASMAVI 5*


Промотивна цена до

 

 31.05.2018

 


 📆 21.06.2018 …. ( 🕛 7 дена) … 💰 897
 📆 24.06.2018 …. ( 🕛 7 дена) … 💰 897€
 📆 19.08.2018 …. ( 🕛 7 дена) … 💰 963€
 📆 23.08.2018 …. 🕛 7 дена) … 💰 930€

 


Резервации и информации на тел:

 02 / 3217-410
 02 / 3222-499
📱 076 / 206-678

 


 

e-mail:
📧 aviokarti@generalturist.mk
📧 ticketing1@generalturist.mk

 

Category: Tag:

Product Description

ПОЛОЖБА

 

Туи Меџик Лајф Масмави е хотел во Белек со одлична локација, на сама плажа, 2 км од центарот на Белек, 7 км од Кадрије и 45 минути од Аеродромот.

 


СМЕСТУВАЊЕ

 

Чисти и удобни соби, комплетно опремени за релаксиран одмор. Поделени се во 2 области, вилиџ простор и главна хотелска зграда.

 


УСЛУГИ

 

ULTRA ALL INCLUSIVE:
Главниот ресторан служи доручек, ручек и вечера врз база на шведска маса. Локалните алкохолни и безалкохолни пијалоци се бесплатни од 07 наутро до 2 часот по полноќ. Отворени се и 4 а ла карт ресторани кои служат по мени. За пијалоци, имате достапни 5 барови и слаткарница.


ПЛАЖА И БАЗЕНИ:
Хотелот поседува приватна песочна плажа опремена со лежалки, чадори и крпи. Располага со еден главен надворешен базен, Спа внатрешен и базен за деца.


СПОРТ И ЗАБАВА:
Пикадо, бочиа, игри во базен, аеробик, изи степ, аква фитнес, танци, аеробик, пилатес, бекфит, салса, тенис, стрелаштво, бекфит, велосипедизам, одбојка на плажа, кану, анимација за деца и возрасни, вечерни забави, фитнес центар, Спа центар, сурфање, куглање, детски клуб, мини диско.


СПА ЦЕНТАР
Спа центарот располага со соби за масажа, внатрешен базен, фитнес центар, салон за убавина, амам, сауна, и соба за релаксација.

 

 


HOTEL CONCEPT

 

ХРАНА И ПИЈАЛОЦИ:

07:00 – 10:00 Појадок
10:00 – 11:00 Доцен појадок
11:00 – 16:00 Попладневни закуски
13:30 – 15:00 Ручек
18:30 – 21:00 Вечера
24/7 Вундербар
Закуски и пијалоци се достапни нон-стоп, преку ден и навечер.


А ЛА КАРТ РЕСТОРАНИ:

Неопходна е резервација и доплата. На располагање се јапонски, турски и ресторан за морска храна.

 


УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ:


Бесплатно:
Целодневна анимација, мини клуб, зони со бесплатен интернет, сауна, парна бања, фитнес центар, Аквапарк со 7 тобогани, 7 надворешни базени, тениски игралишта, соба за игри, одбојка на плажа, фудбал, забави на плажа.

Со доплата: Масажи, голф терени, перална, доктор, фризер.

 


ЛОКАЦИЈА

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “TUI MAGIC LIFE MASMAVI 5*”

Понеделник – Петок: 09-17ч.

Сабота: 09-14ч.

 

Bul. Kliment Ohridski, 60, Skopje

+389 2 3217-410
+389 2 3222-499
info@generalturist.mk
 
WhatsApp +389 76 206 678
Viber +389 76 206 678

Facebook, white
Instagram, white
LinkedIn

© generalturist.mk | 2018